TERMO İDEAL

TERMO İDEAL kurulduğu 1966 yılından beri, ısı eşanjörleri, basınçlı kaplar, reaktörler, mikserler, proses kolonları, atık ısı geri kazanım kazanları, buhar santralları, kızgın yağ kazanları, depolama tankları ve arıtma ekipmanlarının mühendislik, imalat ve montaj hizmeti vermektedir. İmalatlarımız ağırlıklı olarak Enerji, Demir-Çelik, Petrokimya, Gübre, Çimento, Gıda, Kimya, Tekstil, Boya, Arıtma tesislerinde kullanılmaktadır.

Proje ve imalattan, montaj ve işletmeye kadar her safhası özel bir dikkat ve tecrübe gerektiren bu ekipman ve tesisler, senelerden beri dünyanın dört bir yanında başarı ile çalışmaktadırlar.

İmalatlarımız ASME, API, TEMA, AD 2000-Merkblatt, EN 13445 gibi enternasyonal kodlara uygun olarak yapılmakta ve karbon çelik, östenitik paslanmaz, duplex, alüminyum, pirinç, bakır, hastelloy ve titanyum dahil olmak malzemeler başarı ile kullanılmaktadır. Müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine temel ilke edinen firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 97/23/EC Basınçlı Ekipmanlar Direktiflerine uygun CE markalamalı olarak imalat yapabilmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteyi ön planda tutmuş ve bunu müşteri referansları ve TÜV ISO 9001 sertifikasıyla belgelendirmiştir.